Alt + 9

Klawisze Dostępności

  • Wersja kontrastowa: Alt + 1
  • Jak korzystać z BIP: Alt + 2
  • Menu Przedmiotowe: Alt + 3
  • Menu Podmiotowe: Alt + 4
  • Mapa Witryny: Alt + 5
  • Przejdź do treści strony: Alt + 6
BIP

Świętokrzyski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego w Kielcach

  Nazwa pliku Publikacja Rozmiar
Kategoria: Świętokrzyski Inspektor Nadzoru Geodezyjnego w Kielcach [ 5 ]
Sprawozdanie z przeprowadzonej kontroli doraźnej dotyczącej prawidłowości prowadzenia ewidencji gruntów i budynków obrębu Mędrów, gm. Raków. Sprawozdanie z przeprowadzonej kontroli doraźnej dotyczącej prawidłowości prowadzenia ewidencji gruntów i budynków obrębu Mędrów, gm. Raków.
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 156
16-06-20 12:48
Fudali-Rogóz Małgorzata
1.09MB
Odpowiedź na wystąpienie pokontrolne dotyczące kontroli z zakresu Prawidłowości prowadzenia, przez organy administracji geodezyjnej i kartograficznej, części powiatowej państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego... Odpowiedź na wystąpienie pokontrolne dotyczące kontroli z zakresu "Prawidłowości prowadzenia, przez organy administracji geodezyjnej i kartograficznej, części powiatowej państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego..."
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 160
16-03-29 10:37
Fudali-Rogóz Małgorzata
823.52KB
Wystąpienie pokontrolne dotyczące kontroli z zakresu Prawidłowości prowadzenia, przez organy administracji geodezyjnej i kartograficznej, części powiatowej państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego... Wystąpienie pokontrolne dotyczące kontroli z zakresu "Prawidłowości prowadzenia, przez organy administracji geodezyjnej i kartograficznej, części powiatowej państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego..."
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 509
16-03-29 10:36
Fudali-Rogóz Małgorzata
4.76MB
Projekt wystąpienia pokontrolnego dotyczącego kontroli z zakresu Prawidłowości prowadzenia, przez organy administracji geodezyjnej i kartograficznej, części powiatowej państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego... Projekt wystąpienia pokontrolnego dotyczącego kontroli z zakresu "Prawidłowości prowadzenia, przez organy administracji geodezyjnej i kartograficznej, części powiatowej państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego..."
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 179
16-03-29 10:35
Fudali-Rogóz Małgorzata
6.26MB
Sprawozdanie z przeprowadzonej kontroli doraźnej dotyczące prawidłowości wykonania czynności przyjęcia do państwowego zasobu geodezyjnego Starostwa Powiatowego w Kielcach opracowania geodezyjnego. Sprawozdanie z przeprowadzonej kontroli doraźnej dotyczące prawidłowości wykonania czynności przyjęcia do państwowego zasobu geodezyjnego Starostwa Powiatowego w Kielcach opracowania geodezyjnego.
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 626
15-08-16 13:30
Katowice IntraCOM
1.2MB

Redakcja strony: Świętokrzyski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego w KielcachRejestr zmian

Drukuj Liczba odwiedzin: 1517

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl